Blecha obecná
Blechu   si   lze   snadno   přinést   i   s   MHD,   přírody   nebo   jen   krátkým   kontaktem   se   zvířaty.   Nejčastěji   se   s   blechou   setkají chovatelé domácích mazlíčků.
Příprava před zásahem:
Důkladný úklid – vytřít, vyluxovat včetně sedacích souprav, pelíšků zvířat apod. sáček poté vyhodit a podezřelé oblečení a lůžkoviny vyprat na 60C
Samotný zásah probíhá v celoplošné aplikaci přípravku na podlahovou plochu.
Zásah:
Většina   zákazníků,   která   se   na   nás   obrátila,   vyzkoušela   spousty   volně   dostupných   přípravků   bez   valného   efektu.   Neúspěch   je způsoben   většinou   tím,   že   v   běžných   přípravcích   nemusí   být   dostatečná   koncentrace   účinné   látky   a   je   zapotřebí   použít profesionální aplikační techniku, která se dostane i na nepřístupná místa a někdy se musí zásah i opakovat.
Mohu si blechy vyhubit sám?
Hubení blech (Siphonaptera)
Námi používané přípravky jsou schválená pro použití v domácnostech a nejsou škodlivá pro lidi a domácí zvířata.
Bezpečnost
Stadium   vajíčko:   je   jeden   týden   při   pokojové   teplotě.   Vajíčka   jsou   bílá,   oválná,   0,5   mm   dlouhá.   Stadium   larva:   2-3   týdny,   bílé až   krémové,   1,5   –   5   mm   dlouhé.   Stadium   kukla:   1-2   týdny,   v   úplném   klidu   bez   vibrací   až   1   rok   Dospělá   blecha   je   černé   barvy, výrazné   skákavé   nohy.   Samice   klade   po   každém   sání   krve   4-8   vajec,   za   život   až   několik   set.   Doba   vývoje   od   vajíčka   po dospělou   blechu   je   4-6   týdnů.   Vajíčka   jsou   kladena   do   hnízda   hostitele,   různých   škvír,   spár,   apod.   Blechy   mohou   přenášet choroboplodné   zárodky   a   sání   krve   dráždí   pokožku.   Není   pravda,   že   blecha   psí   na   člověka   nejde.   V   ČR   se   vyskytuje   zhruba devadesát druhů blech.
Biologie blechy:
Tel.: 774 685 987   e-mail: info@deratizace-varnsdorf.cz  IČO: 05953332  Karolíny Světlé 3015, Varnsdorf 407 47  Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím SMS. V případě že Vám nemůžeme telefon zvednout, zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné
Blecha obecná
Blechu   si   lze   snadno   přinést   i   s   MHD,   přírody nebo    jen    krátkým    kontaktem    se    zvířaty. Nejčastěji    se    s    blechou    setkají    chovatelé domácích mazlíčků.
Příprava před zásahem:
Důkladný    úklid    –    vytřít,    vyluxovat    včetně sedacích     souprav,     pelíšků     zvířat     apod. sáček poté vyhodit a podezřelé oblečení a lůžkoviny vyprat na 60C
Samotný      zásah      probíhá      v      celoplošné aplikaci přípravku na podlahovou plochu.
Zásah:
Většina   zákazníků,   která   se   na   nás   obrátila, vyzkoušela      spousty      volně      dostupných přípravků   bez   valného   efektu.   Neúspěch   je způsoben     většinou     tím,     že     v     běžných přípravcích        nemusí        být        dostatečná koncentrace    účinné    látky    a    je    zapotřebí použít     profesionální     aplikační     techniku, která   se   dostane   i   na   nepřístupná   místa   a někdy se musí zásah i opakovat.
Mohu si blechy vyhubit sám?
Hubení blech (Siphonaptera)
Námi    používané    přípravky    jsou    schválená pro     použití     v     domácnostech     a     nejsou škodlivá pro lidi a domácí zvířata.
Bezpečnost
Stadium   vajíčko:   je   jeden   týden   při   pokojové teplotě.    Vajíčka    jsou    bílá,    oválná,    0,5    mm dlouhá.    Stadium    larva:    2-3    týdny,    bílé    krémové,   1,5   –   5   mm   dlouhé.   Stadium   kukla: 1-2   týdny,   v   úplném   klidu   bez   vibrací   až   1   rok Dospělá    blecha    je    černé    barvy,    výrazné skákavé   nohy.   Samice   klade   po   každém   sání krve   4-8   vajec,   za   život   až   několik   set.   Doba vývoje   od   vajíčka   po   dospělou   blechu   je   4-6 týdnů.     Vajíčka     jsou     kladena     do     hnízda hostitele,   různých   škvír,   spár,   apod.   Blechy mohou    přenášet    choroboplodné    zárodky    a sání   krve   dráždí   pokožku.   Není   pravda,   že blecha    psí    na    člověka    nejde.    V    ČR    se vyskytuje zhruba devadesát druhů blech.
Biologie blechy:
Tel.: 774 685 987   email: info@deratizace-varnsdorf.cz  IČO: 05953332  Karolíny Světlé 3015, Varnsdorf 407 47  Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím SMS. V případě že Vám nemůžeme telefon zvednout, zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné.