Ostatní hmyz
V   domácnosti   se   mohou   vyskytovat   i   jiné   druhy   hmyzu   jako   např:   pisivky,   pavouci,   potemníci,   zavíječi   (potravinový   mol),   šatní mol, octomilky, červotoči, cvrčci, rybenky, kožojedi, rušníci, komáři, apod. V   případě,   že   máte   problémy   s   tímto   hmyzem   kontaktujte   nás   a   my   zajistíme   určení   hmyzu   a   hlavně   bezpečnou   likvidaci   a vám domácnost bez škůdců.
Na   většinu   tohoto   hmyzu   se   používá   ošetření   schválenými   přípravky,   které   jsou   bezpečné   pro   obyvatele   bytu.   Zároveň   se snažíme se zákazníkem přijít na příčinu vnikání hmyzu do objektu.
Zásah:
Ostatní hmyz
V    domácnosti    se    mohou    vyskytovat    i    jiné druhy    hmyzu    jako    např:    pisivky,    pavouci, potemníci,   zavíječi   (potravinový   mol),   šatní mol,   octomilky,   červotoči,   cvrčci,   rybenky, kožojedi, rušníci, komáři, apod. V     případě,     že     máte     problémy     s     tímto hmyzem    kontaktujte    nás    a    my    zajistíme určení   hmyzu   a   hlavně   bezpečnou   likvidaci   a vám domácnost bez škůdců.
Na   většinu   tohoto   hmyzu   se   používá   ošetření schválenými   přípravky,   které   jsou   bezpečné pro   obyvatele   bytu.   Zároveň   se   snažíme   se zákazníkem   přijít   na   příčinu   vnikání   hmyzu do objektu.
Zásah:
Tel.: 774 685 987   email: info@deratizace-varnsdorf.cz  IČO: 05953332  Karolíny Světlé 3015, Varnsdorf 407 47  Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím SMS. V případě že Vám nemůžeme telefon zvednout, zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné.