Úklidová činnost

Provádíme komplexní úklidový servis společných prostor bytových domů, který zahrnuje zametání a vytření podlah a schodů, mytí oken a vstupních dveří, tepování vstupní rohožky, kompletní čištění výtahu včetně leštění zrcadla, utření prachu na parapetech i zábradlí a další běžné úklidové práce. Součástí našich služeb jsou také specifické práce v podobě zalévání květin či drobných zahradnických prací okolo bytového domu. 

 

Pravidelná i jednorázová úklidová služba

Úklid bytových domů realizujeme v pravidelných i jednorázových intervalech. Zároveň provádíme také generální úklid společných prostor po malování a rekonstrukcích. Při úklidu používáme výhradně kvalitní čisticí prostředky a pracujeme s nejvyšší pečlivostí. Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří podstupují pravidelné školení bezpečnosti práce a odborného použití jednotlivých přípravků. Výsledky naší práce jsou opravdu vidět.

 

Provádíme:

  • zametání a vytírání podlah
  • mytí oken a vstupních dveří
  • čištění výtahu
  • utírání prachu
  • zalévání květin

Cenová nabídka

U úklidu bytových domů jsou úklidové prostředky již obsaženy v ceně služby úklidu. Ceny pravidelných úklidů jsou předmětem dohody na základě počtu nasmlouvaných hodin měsíčně a druhu poskytovaných služeb.