O nás
Jsme   dynamicky   rostoucí   společnost,   která   zajišťuje   pro   své   zákazníky   hygienický   servis   v   oblasti   deratizace,   dezinsekce a   dezinfekce   (DDD).   Naše   služby   poskytujeme   pro   domácnosti,   ale   i   velké   ekonomické   subjekty   (firmy,   výrobní   provozy,   SVJ a   Bytová   družstva   apod.   Náš   zkušený   tým   profesionálů   se   pravidelně   zúčastňuje   odborných   školení   a   je   připraven   vyřešit jakéhokoliv nezvaného škůdce. Používáme nejmodernější, účinné a bezpečné přípravky.
Certifikáty:
Tel.: 774 685 987   e-mail: info@deratizace-varnsdorf.cz  IČO: 05953332  Karolíny Světlé 3015, Varnsdorf 407 47  Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím SMS. V případě že Vám nemůžeme telefon zvednout, zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné
O nás
Jsme   dynamicky   rostoucí   společnost,   která zajišťuje   pro   své   zákazníky   hygienický   servis v   oblasti   deratizace,   dezinsekce   a   dezinfekce (DDD).      Naše      služby      poskytujeme      pro domácnosti,   ale   i   velké   ekonomické   subjekty (firmy,     výrobní     provozy,     SVJ     a     Bytová družstva   apod.   Náš   zkušený   tým   profesionálů se   pravidelně   zúčastňuje   odborných   školení   a je    připraven    vyřešit    jakéhokoliv    nezvaného škůdce.   Používáme   nejmodernější,   účinné   a bezpečné přípravky.
Certifikáty:
Tel.: 774 685 987   email: info@deratizace-varnsdorf.cz  IČO: 05953332  Karolíny Světlé 3015, Varnsdorf 407 47  Můžete nás kontaktovat i prostřednictvím SMS. V případě že Vám nemůžeme telefon zvednout, zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné.